Recruitment Consultant, centrum Prahy, pohodový tým Praha 1, Česko

Aktualizováno:

15. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 1, Česko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

60000.00 Kč za měsíc

Značka:

P1492212-1

Zařazeno na pozici:

Obchodník Praha

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

Co očekáváme?
* všeobecný přehled
* zkušenosti z oblasti náboru či obchodu v oboru alespoň 1 rok
* praxe z agentury velkou výhodou (research, talent sourcer, obchodník, junior recruiter,…)
* velmi dobré komunikační dovednosti
* zájem být součástí týmu a táhnout za jeden provaz
* komunikativní znalost AJ či NJ výhodou (nikoliv podmínkou)
* nadšení do práce, „tah na branku“, schopnost pracovat samostatně i v týmu
* řidičský průkaz B.

Náplň práce

Jaká práce vás bude čekat?
* vyhledávání a oslovování vhodných kandidátů na obsazované pracovní pozice
* aktivní oslovování potenciálních kandidátů
* každodenní práce s interním systémem, LinkedIn a inzertními portály
* tvorba inzerátů pro klienty z různých odvětví
* výběrová řízení - pohovory, testování, představení těch správných kandidátů klientovi
* péče o to nejcennější co máme - naše klienty
* aktivní spolupráce s obchodníkem a účast na obchodních jednáních s klienty
* práce na rozmanitých projektech v HR oblasti

Nabízíme

Naše nabídka?
* práce, která dává smysl a má své výsledky
* moderní kanceláře v centru Prahy
* fungující tým lidí, kteří spolupracují a umí se podporovat
* rozumně nastavené cíle pro plnění - u nás nebudete jen číslem ve statistice
* fixní mzda. plus zajímavé měsíční provize (průměrný výdělek po zaučení 40.000 – 60.000 Kč/měs.)
* 25 dní dovolené, 3 sick days, narozeninové a Silvestrovské volno
* pružná pracovní doba
* další benefity - stravenky, flexipassy, vzdělávání, příspěvky na pojištění, jazykové kurzy, odměny k pracovnímu výročí, pravidelné školení a firemní akce
* pracovat z domu jednou za čas nám vůbec nevadí
* notebook a telefon je samozřejmostí
* v kancelářích si dáte dobrou kávu, čaj a občas i dort

Kontaktní osoba:
Gabriela Fialová
Tel: +420 724 902 405