Seřizovač lisu, lisař, manipulant na lisovně Česká Třebová

Aktualizováno:

15. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Česká Třebová

Nabízený plat:

35000 - 45000 Kč

Značka:

29208160724

Firma:

STROJTEX-GBHP s.r.o.

Náplň práce

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Zkušenosti na lisovně výhodou.
Absolventy strojírenských oborů zaučíme.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

Podobné nabídky práce

Skladový manipulant/ka mzda až 34 000 Kč Pardubice!

včera Pardubice Manuvia Pardubice
30000 - 34000 Kč za měsíc

Seřizovač M/Ž

dnes Pardubice Manuvia Expert Recruitment CZ, s. r. o.
35000 - 42000 Kč za měsíc

CNC seřizovač (od 34.000 + bonusy, 2 směny)

před 2 dny Stéblová Personal Consult s.r.o.
34000 - 36000 Kč za měsíc

Technik výroby - seřizovač strojů či údržbář m/ž

aktivní nabídka Holice FreeCon s.r.o.
32000 - 39000 Kč za měsíc

Údržbář/seřizovač (ve výrobě krmiv pro zvířata) (Z34191)

včera Chrudim Barlett & Cenbright s.r.o.

Koordinátor servisu (AJ)

aktivní nabídka Česká Třebová 2 Trenkwalder a.s.

Laminátník/ice, plastikář/ka (lakovna)

před 2 dny Choceň COMPOSITE COMPONENTS a.s.
23000 - 40000 Kč za měsíc

Elektrikář Běstovice s náborovým přísp. 50 tis.Kč a ubytováním

před týdnem Běstovice De Heus a.s.
38000 - 43000 Kč za měsíc S ubytováním

Lakýrník, přípravář

28000 - 48000 Kč za měsíc

Pracovnice úklidu pouze pro invalidní důchodce

aktivní nabídka Letohrad M Security and Cleaning s.r.o.
130 - 140 Kč za hodinu

Kontaktní osoba:
Jan Kolomý
Tel: 777 255 698

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.