Číšník/Servírka Plzeň

Aktualizováno:

14. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Nabízený plat:

25000 - 27000 Kč

Značka:

27416160705

Firma:

CTP Hotel Operations Pilsen, s.r.o.

Náplň práce

Do našeho hotelu Courtyard by Marriott Pilsen hledáme uchazeče na pozici Číšník/Servírka.

Co vás u nás čeká

· Práce v mladém přátelském týmu, možnost domluvy směn
- Obsluha hotelových hostů, snídaňový/Ala Carte/večerní provoz
- Ranní a odpolední směny (6:30 - 13:00, 17:00 - 23:00)
- Pracovní prostření, kde si zaměstnanci cení nejvíce férovost a jasná pravidla
· Profesionalita, dlouhodobě fungující systém i firemní kultura největší hotelové značky na světě

Co od vás očekáváme

· Máte rád/a gastronomii a spokojený klient je vaší prioritou
- Zvládnete řešit se zákazníkem v angličtině různé situace
- Dokážete zvládat změny na poslední chvíli
- Máte v sobě přirozenou spolehlivost, flexibilitu a chuť pracovat

o vás u nás potěší
- 5 týdnů dovolené
· Pekná jídelna s dobrým kávovarem a jídlem zdarma
· Take care program (wellness week, sportovní a charitativní aktivity)
· Každý den dostanete vyžehlenou uniformu, kterou vyčistíme za vás
· Každý den dostanete vyžehlenou uniformu, kterou po směně vyčistíme za Vás

Pokud máte zájem ve výběrovém řízení pokračovat kontaktujte nás:
727 908 996 (veronika.hlavacova@courtyard.com).

Věříme, že se vám u nás bude líbit. Zkuste to.