Provozní gastro provozů Mikulov

Aktualizováno:

15. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Mikulov

Nabízený plat:

40000 - 80000 Kč

Značka:

29203000712

Firma:

Český fortel s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

12.4.2024 - nábor a zaškolování nových zaměstnanců,dohled nad svěřenými provozy,vedení týmů zaměstnanců - rozpis směn,komunikace s dodavateli,komunikace se zákazníky,práce s pokladním systémem,inventury a inventarizace,sestavování jídelních i nápojových lístků,dohled nad prací se surovinami a optimalizace nákladů, příprava mzdových podkladů, kontrola dodržování hygienických a legislativních norem. Min SŠ v oboru nebo praxe, zkušenosti s vedením týmů, organizační schopnosti, znalost AJ nebo NJ, ŘP sk. B, časová flexibilita.
KONTAKT: Cibulková Michaela, e-mail: info@vinocibulka.cz
místo výkonu práce: Mikulov