Všeobecná sestra bez specializace Náchod

Aktualizováno:

14. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Náchod

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

29203760707

Firma:

MUDr. Marcel Pekárek - Stomatologická s.r.o.

Požadavky

Jiné

Náplň práce

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup od 1. 7. 2024.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Požadavky: nutná praxe na zubním.

Zaměstnavatel nabízí: stravenkovné, kvalitní mzdové podmínky, zaměstnanecké benefity, práci v moderním stomatologickém centru.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: zubnicentrumnachod@seznam.cz

Podobné nabídky práce

Praktická sestra/Všeobecná sestra nepřetržitý provoz

před 3 dny Hradec Králové Domov U Biřičky
26290 Kč za měsíc

Všeobecná účetní

před týdnem Úpice CRI ameba.eu, s.r.o.
35000 - 70000 Kč za měsíc

Technik-specialista/tka - ekolog

dnes Náchod Personal Náchod

Specialista/tka vývoje potravin

dnes Náchod Personal Náchod

Vedoucí vývoje

dnes Náchod Personal Náchod

Prodejní specialista/tka pro zahraničí

dnes Náchod Personal Náchod
Možnost homeoffice

Servisní technik

dnes Náchod Personal Náchod

Disponent/ka logistiky - zkrácený úvazek

dnes Náchod Personal Náchod

Policista/Policistka v Královéhradeckém kraji

aktivní nabídka Náchod Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje
30070 - 34600 Kč za měsíc

Pracovník/nice controllingu

dnes Broumov Personal Náchod
Odpovědět na nabídku

Název firmy

MUDr. Marcel Pekárek - Stomatologická s.r.o.

Kontaktní osoba:
Filip Pekárek
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.