Operátor výroby Nejdek

Aktualizováno:

14. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nejdek

Nabízený plat:

25000 - 28000 Kč

Značka:

28485620722

Firma:

WITTE Nejdek, spol. s r.o.

Náplň práce

Kontakt: Vávrová Michaela, tel.: 734 427 131, e-mail: michaela.vavrova@witte-automotive.cz
Požadavky:
Spolehlivost, zodpovědnost, týmový duch, manuální zručnost, zkušenosti z výrobní společnosti jsou u nás vítány, práce ve směnném provozu.

Popis pracovní činnosti:
Po absolvování zaškolení budete pracovat na některém z našich výrobních týmů, Vaší náplní práce bude montáž zamykacích systémů do aut dle montážního postupu. Budete pracovat na výrobních linkách. Při práci je kladen důraz na dodržování kvality.

Stabilní zaměstnání.
Příležitost k profesnímu růstu.
Dotované stravování a doprava z vybraných lokalit.
Široká nabídka benefity programu.
5 týdnu dovolené.