Montážní dělník Ostrov

Aktualizováno:

14. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrov

Nabízený plat:

24000 - 31000 Kč

Značka:

23360820789

Firma:

WITTE ACCESS TECHNOLOGY s.r.o.

Náplň práce

***Kontakt: Sedláková Kateřina, tel.: 703 181 640, e-mail: katerina.sedlakova@witte-automotive.cz
Osobně: Průmyslová 1500, Ostrov, každé pondělí mezi 9,00 - 11,00 hod
Typické činnosti:
o obsluha vstřikovacích strojů, kontrola dílů dle pracovních návodek, následné opracování
o práce na montážních linkách dle montážního postupu
o při práci je kladen důraz na dodržování kvality (kdo by chtěl jezdit autem, kterému nejdou otevřít dveře.. )
o práce ve třísměnném nebo v nepřetržitém provozu
Doporučené odborné předpoklady:
o manuální zručnost, spolehlivost, znalost základních matematických úkonů, týmový duch
o práce s dokumentací, dodržování technologických postupů.
o zkušenosti z výrobní společnosti jsou u nás vítány
Stabilní zaměstnání
- Příležitosti k profesnímu růstu
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Nejmodernější technologie a příjemné pracovní prostředí
- Obědy zdarma
- Doprava z vybraných lokalit zdarma
- Široká nabídka benefity programu
- 5 týdnů zasloužené dovolené