Účetní Chrudim

Aktualizováno:

16. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Chrudim

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč

Značka:

17423390746

Firma:

TRANSYS, spol. s r.o.

Požadavky

Ekonomika - podvojné účetnictví

Náplň práce

Místo výkonu práce: Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: Podvojné účetnictví v programu Pohoda
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, firmení akce, jistota ve stabilní a perpspetkivní firmě.

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle od PO-PÁ v čase od 8:00 do 14:00 hod.

Podobné nabídky práce

Finanční účetní

včera Pardubice Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Účetní samostat.

před týdnem Pardubice-Čeperka VESNA, a.s.

Hlavní finanční účetní

včera Pardubice Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Účetní - menší pohodová společnost

před 4 dny Dolní Dobrouč ManpowerGroup s.r.o.

Projektový manažer (stavebnictví)

před týdnem Trutnov okres, Chrudim Personal Consult s.r.o.

Stavbyvedoucí

před týdnem Trutnov okres, Chrudim Personal Consult s.r.o.

Vedoucí provozu

před týdnem Skupice (okres Chrudim) ETHIC HR, s.r.o.

Stavební dělník – vše zaučíme! (30-45.000 Kč) #2135

před 5 dny Chrudim Jobs Contact Personal, s.r.o.,
30000 - 45000 Kč za měsíc

Policista/ka v Chrudimi náborák 75.000 Kč

aktivní nabídka Chrudim Krajské ředitelství policie Pardubického kraje
30070 - 34600 Kč za měsíc

Práce ve výrobě - čistá měsíční mzda až 35.700,- Kč + ubytování

před 4 dny Chrudim Personal fabric - agentura práce a.s.
35000 - 40000 Kč za měsíc S ubytováním
Odpovědět na nabídku

Název firmy

TRANSYS, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Petra Gubíková
Tel: 469621770
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.