Facility Specialist Cheb

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Cheb

Nabízený plat:

37725 Kč

Značka:

29207340783

Firma:

DHL Solutions k.s.

Náplň práce

Místo výkonu práce: Karlovarský kraj. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: 6:00-14:00 h x 14:00-22:00 h x 22:00-6:00 h. Náplň práce: diagnostikovat problémy, dodržovat předpisy dle specifikace, práce s HMI (obsluha rozhraní technologie, obsluha strojů), evidovat záznamy provedených oprav a prohlídek technologie. Požadujeme: technická zručnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost (hledáme kolegu/kolegyni, na kterého/kterou se celý tým může spolehnout), základní znalost AJ, komunikativní znalost českého jazyka, trestní bezúhonnost, praxe v oblasti údržby výhodou. Nabízíme: stravenky v hodnotě á 90,- Kč plně hrazené, 25 dnů dovolené. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.