Dělníci ve výrobě - montážní dělníci Cheb

Aktualizováno:

14. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Cheb

Nabízený plat:

23400 Kč

Značka:

29207300722

Firma:

JKR group s.r.o.

Náplň práce

Místo výkonu práce: Pražská 1699/32a, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky). Pracovní doba: Po-Pá 8:00-17:00 h. Náplň práce: výroba štukatérských prvků/montáž. Požadujeme: manuální zručnost, praxe výhodou, řidičský průkaz sk. B výhodou, časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost. Kontakt pro zájemce: e-mailem.

Podobné nabídky práce

Montážní dělník

před týdnem Karlovy Vary Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Montážní a manipulační dělník/ -ice - vyhrazené místo pro OZP

před 3 dny Krásný Les Filipa LOGISTIKA, s.r.o.
120 Kč za hodinu

Policista/ka Cheb - náborák 110.000 Kč

před týdnem Cheb Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje
30070 - 35000 Kč za měsíc

Vrchní a všeobecná sestra do domácí péče

před týdnem Cheb CRI ameba.eu, s.r.o.
40000 - 60000 Kč za měsíc

Brigáda na pozici Prodavač/ka v Chebu

včera Cheb Novák maso - uzeniny s.r.o.
120 Kč za hodinu

Konstrukér (M/Ž)

aktivní nabídka Cheb Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Dispečer/dispečerka silniční nákladní dopravy

před týdnem Cheb CRI ameba.eu, s.r.o.
35000 - 45000 Kč za měsíc

Policista/ka Aš - náborový příspěvek 110 000 Kč

aktivní nabídka Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje
26420 - 33000 Kč za měsíc

Nákupčí (M/Ž)

aktivní nabídka Cheb Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Odpovědět na nabídku

Název firmy

JKR group s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jindřich Kotovský
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.