Ošetřovatel/ka drůbeže Dětřichov

Aktualizováno:

14. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Dětřichov

Nabízený plat:

22500 - 35000 Kč

Značka:

27288800772

Firma:

MACH DRŮBEŽ a.s.

Náplň práce

POŽADAVKY: spolehlivost, zodpovědnost
NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu určitou, než si vyzkoušíme, jak spolu umíme pracovat a když budeme vzájemně spokojeni, tak prodloužíme na dobu neurčitou,uvítáme, když nastoupíte co nejdříve
5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, zvýhodněné zaměstnanecké ceny na naše výrobky, věrnostní odměna za odpracované roky ve firmě (vyplácí se před Vánoci, tzv. 13 plat), odměna při životních jubileích, odměny za odpracované turnusy, fondy pracovních hodin, vánoční večírek spolu s vánočním kaprem, nenárokové odměny ( v návaznosti na dosažení celkového plnění), čtvrtletní a roční odměny, další prémie za turnusy
Jedná se o nepřetržitý provoz v zemědělství a to nejen o víkendech, ale i ve svátek.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Pokud není u nabídky uvedeno jinak, neváhejte nás kontaktovat na tel. 461 616 111 nebo na e-mailovou adresu prace@machdrubez.cz. Potěší nás to.