Pracovník/pracovnice prádelny - obsluha strojů v prádelnách a čistírnách Ždírec

Aktualizováno:

14. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ždírec

Nabízený plat:

20000 - 24000 Kč

Značka:

29207760793

Firma:

Sociální centrum Kraje Vysočina, příspěvková organizace

Náplň práce

vhodné i pro OZZ

Domov Ždírec se nachází 10km od Jihlavy a 5km od Polné - dostupnost autobusem z obou lokalit
Požadujeme:
-spolehlivost, pracovitost, samostatnost, schopnost týmové práce (kolektiv 3 pradlen)
-denní pracovní směny - ranní 6:00h - 14:30h, 1x za 3 týdny odpolední 10:00 -18:30h
-jedná se o obsluhu praček, sušiček, mandlu, žehliče, třídění a kontrola prádla, drobné opravy prádla
-schopnost práce na šicím stroji výhodou -ne podmínkou (drobné opravy, zašívání apod.)

Nabízíme: práci v moderně vybaveném, příjemném a profesionálním sociálním zařízení
o platové zařazení dle tabulek
o stabilní kolektiv a vstřícné jednání, plán pracovních směn
zaměstnanecké benefity, zaučení samozřejmostí

První kontakt osobně, e-mailem nebo telefonicky v čase po-pá 8:00-17:00 hod.