Administrativní pracovník/ce - referent/ka prodeje Králův Dvůr

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Králův Dvůr

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

29184960749

Firma:

FTP Plastics, s. r. o.

Náplň práce

Upřesňující informace: Referent prodeje zpracovává požadavky a objednávky od zákazníků, vytváří kupní smlouvy, cenové nabídky, faktury, dodací listy, připravuje zboží na vydání do skladu, a snaží se uspokojovat požadavky zákazníků
Kontakt: e-mailem.

Podobné nabídky práce

Administrativní pracovník

před 4 dny Velké Přílepy Strojírna ŽAC, a.s.
28000 - 35000 Kč za měsíc

Administrativní pracovník ve skladu

před 5 dny Říčany JOBSTART s.r.o.
25000 - 32000 Kč za měsíc

Administrativní pracovník na prodejně - Říčany

26000 - 44000 Kč za měsíc

Administrativní pracovník na prodejně - Mladá Boleslav

před 5 dny Mladá Boleslav JOBSTART s.r.o.

Specialista /ka podpory prodeje s NJ

před týdnem Nový Bydžov FreeCon s.r.o.

Interní podpora prodeje-stavebniny (M/Ž) 8h/ den

dnes Benešov ADSESA Staff CONSULTING s.r.o.
33000 - 35000 Kč za měsíc

Skladník/ice - Brodce (administrativní práce s počítačem)

aktivní nabídka Brodce Filipa LOGISTIKA, s.r.o.
30000 - 32000 Kč za měsíc

Obchodní referent - elektro (m/ž)

aktivní nabídka Příbram Randstad HR Solutions s.r.o.

Referent/ka vnitřní služby - VO

před 5 dny Český Brod ADSESA Staff CONSULTING s.r.o.
28000 - 33000 Kč za měsíc

Obchodní referent / referentka - prodejce

aktivní nabídka Komárov u Hořovic (pracovní cesty i letecky po cel JOBSYSTEM s.r.o.

Kontaktní osoba:
Petr Klobouček

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.