Číšník/servírka Lipová-lázně

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Lipová-lázně

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

28469240720

Firma:

Schrothovy léčebné lázně s.r.o.

Náplň práce

AKTUALIZACE10.4.2024
První kontakt písemný, telefonický (po - pá 9 - 14:00 hod.)
POŽADUJEME:
- dokončené středoškolské vzdělání v oboru kuchař/číšník, hotelová škola apod.
- praxe na pozici číšník/servírka vítána
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- obsluha hostů, příjem objednávek, roznášení jídel a nápojů, debaras (sklízení nádobí), příprava nápojů

Podobné nabídky práce

Pracovník ostrahy Jeseník omya

aktivní nabídka Lipová-lázně M Security and Cleaning s.r.o.
123,9 Kč za hodinu

Policista/ka na dopravním inspektorátu v Jeseníku + bydlení

před 4 dny Jeseník Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje
34400 - 40000 Kč za měsíc S ubytováním

Procesní inženýr / Specialista štíhlé výroby (až 60 tisíc)

před 5 dny Zlaté Hory ManpowerGroup s.r.o.

Technický projektový manažer (až 60 tisíc)

před 5 dny Zlaté Hory ManpowerGroup s.r.o.

Předák / Mistr ve strojírenství (až 42 tisíc)

před 5 dny Zlaté Hory ManpowerGroup s.r.o.

Operátor výroby - instalatér

před 5 dny Zlaté Hory ManpowerGroup s.r.o.

Operátor výroby - lištování, montáž panelů

před 5 dny Zlaté Hory ManpowerGroup s.r.o.

Svářeč

před 5 dny Jeseník ManpowerGroup s.r.o.

Projektový/VÁ vedoucí

před 2 dny Zlaté Hory PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
35000 - 60000 Kč/měsíc

Servírka

aktivní nabídka Lanškroun JOBSTART s.r.o.
35000 - 45000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Schrothovy léčebné lázně s.r.o.

Kontaktní osoba:
Adéla Nečesalová
Tel: 702 058 852
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.