Pečovatel/ka, pracovník v sociálních službách - terénní péče Brno

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Nabízený plat:

26000 - 28500 Kč

Značka:

29191720776

Firma:

SESTŘIČKA.CZ - DOMÁCÍ PÉČE BRNO s.r.o.

Náplň práce

První kontakt e-mailem. E-mailem zaslat životopis na kariera@sestricka.cz s uvedením do předmětu Brno - pečovatelka

Požadavky: odborná způsobilost v souladu s § 116 odst. 5 zákona č. 108/ 2006 Sb. o sociálních službách (lze absolvovat v průběhu 1 roku), ŔP sk. B aktivní řidič (každodenní dojíždění ke klientům), uživatelská znalost práce na PC, ochota pracovat i o víkendu, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost, pečlivost, příjemné vystupování, empatii, trpělivost, schopnost komunikace v českém jazyce, aktivní přístup, schopnost pracovat v týmu, organizační a komunikační dovednosti.

Nabízíme: zázemí silné organizace, proplácení práce o víkendech a svátcích, roční odměny, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, zvláštní bonus za nadstandardní výkon a rozšiřování týmu, služební automobil s možností využívání i pro soukromé účely, služební telefon a notebook