Elektromechanik / elektromechanička Nové Město nad Metují

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nové Město nad Metují

Nabízený plat:

44100 - 48200 Kč

Značka:

17421870756

Firma:

Deva Nutrition a.s.

Požadavky

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Náplň práce

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok). Nástup možný ihned.

Náplň práce: odstranění závad na výrobním zařízení, pravidelná kontrola strojů, opravovat a servisovat technické automatizované a robotické celky.

Očekáváme: SŠ / SOU vzdělání s maturitou, ideálně v oboru elektrotechnik, mechatronik, mechanik-elektronik; vyhláška 50/1978 Sb., § 6; samostatnost a schopnost týmové práce; ochota učit se a časová flexibilita, zručnost, komunikativnost; ochotu pracovat ve 3 směnném provozu.

V případě zájmu prosím zašlete své kontaktní údaje a životopis na e-mail: prace@deva.cz