Řidiči s ŘP sk. C na vnitro i zahraničí Jablonec nad Nisou

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jablonec nad Nisou

Nabízený plat:

35000 - 45000 Kč

Značka:

29012680795

Firma:

Daslog s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Náplň práce

Přijmeme řidiče s ŘP sk. C na vnitro i zahraničí. V případě zájmu uhradíme rozšíření ŘP o sk. E.

Kontakt: e-mailem, telefonicky 8:00 - 16:00 hod.

Podobné nabídky práce

Provozovatel prodejny tabáku -Franšízant- Jablonec nad Nisou

před 4 dny Jablonec nad Nisou TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Technolog

před týdnem Jablonec nad Nisou TEDOM a.s.

Operátor výroby

aktivní nabídka Jablonec nad Nisou DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Vedoucí technolog

před 5 dny Jablonec nad Nisou DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Lékař - psychiatr

před 6 dny Věznice Rýnovice Věznice Rýnovice
1000 Kč za hodinu

Policista/ka v okrese Jablonec nad Nisou

před týdnem 28. října 424 Krajské ředitelství policie Libereckého kraje
30000 - 40000 Kč za měsíc

Adiktolog

před 2 dny Věznice Rýnovice Věznice Rýnovice
40050 - 51190 Kč za měsíc

Prodejní specialista/tka pro zahraničí

před 2 dny Náchod Personal Náchod
Možnost homeoffice

Kontaktní osoba:
Lenka Vaňková
Tel: 734 203 102

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.