Asistenti prodeje Aš

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

12000 Kč

Značka:

29189160752

Firma:

unipap plus s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

Místo výkonu práce: Hlavní 49, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Zkrácený úvazek 20 hod/týdně. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Pracovní doba: 2 směny v rámci otevírací doby (Po-Pá 8:00-17:00 h, So 8:00-12:00 h). Požadujeme: vyučení v oboru není podmínkou, znalost NJ výhodou, znalost práce na PC podmínkou. Nabízíme: stravenky, odměny, ošacení. Kontakt pro zájemce: telefoicky (volat Po-Pá 8:00-14:00 h) anebo e-mailem.