Specialisté průmyslové automatizace/ elektroinženýři Střítež

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Střítež

Nabízený plat:

40000 - 65000 Kč

Značka:

23206640744

Firma:

NUVIA a.s.

Náplň práce

Co bude náplní Vaší práce:
projektování elektrické části strojů a zařízení,
programování PLC (Siemens, Mitsubishi, Beckhoff),
programování robotiky (KUKA, ABB),
integrace moderních technologií (manipulátory, automatická identifikace, strojové vidění, podavače, popisovací či měřící systémy, vizualizace..),
zpracování technické dokumentace k realizovaným zakázkám,
poskytování technické podpory zákazníkům.

Co požadujeme:
VŠ vzdělání elektrotechnického směru,
vášeň pro techniku,
pasivní znalost AJ na technické úrovni,
ochotu učit se novým věcem.

Co nabízíme:
zajímavou a různorodou práci v oboru elektro,
odborný a profesní růst,
odpovídající mzdu, pravidelné odměny,
5 týdnů dovolené,
3 dny Sick days,
příspěvek na stravování,
podporu výuky jazyků,
výhodný telefonní tarif u T-Mobile i pro rodinu,
účast na zaměstnaneckém akciovém programu.