Zástupce vedoucí prodejny Hostomice

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hostomice

Nabízený plat:

32000 Kč

Značka:

29192160768

Firma:

COOP Hořovice, družstvo

Náplň práce

Požadujeme: ideálně vyučen v oboru, praxe v obchodu výhodou. Pracovní náplň: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně. Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 120,-- Kč, příspěvky na penzijní připojištění, půjčky pro zaměstnance, příspěvek na rekreaci a dětské tábory, odměny při životním a pracovním výročí, kvalitativní prémie, poukázky na nákup zboží, pracovní volno 3 dny. Kontakt: telefonicky, Po - Pá 6:00 - 13:30 hod. nebo e-mailem: personální@coophorovice.cz