Skladník/ce Javorník

Aktualizováno:

3. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Javorník

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč

Značka:

28504000767

Firma:

WAREX spol. s r.o.

Náplň práce

Aktualizace 3.5.2024
První kontakt osobní
- POUZE každé úterý a řtvrtek mezi 8:00 - 9:00 hod.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- příjem a výdej stavebního a hutního materiálu
POŽADUJEME:
- praxi v řízení VZV vozíků

Podobné nabídky práce

Skladník (Olomouc)

aktivní nabídka Olomouc, Česko Trenkwalder a.s.

Skladník / Manipulant

před 4 dny Bystrovany weba Olomouc s.r.o.

Skladník / skladnice v zahradním centru

před týdnem Olomouc JOBSYSTEM s.r.o.

Skladník (M/Ž) s VZV jednosměnný provoz 8h/den Přerov

před 3 dny Přerov ADSESA Staff CONSULTING s.r.o.
30000 - 33000 Kč za měsíc

Skladník, pracovník v logistice - možnost ubytování

před týdnem Prostějov ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
30000 - 35000 Kč za měsíc S ubytováním

Skladník / práce na prodejně náhr. dílů (až 40.000 Kč) #2213

aktivní nabídka Hněvotín Jobs Contact Personal, s.r.o.,
30000 - 40000 Kč za měsíc

Policista/ka na dopravním inspektorátu v Jeseníku + bydlení

před týdnem Jeseník Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje
34400 - 40000 Kč za měsíc S ubytováním

Pracovník ostrahy Jeseník omya

aktivní nabídka Lipová-lázně M Security and Cleaning s.r.o.
123,9 Kč za hodinu

Pracovník svařovny

aktivní nabídka Zlaté Hory Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Svářeč CO2

před týdnem Zlaté Hory Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Kontaktní osoba:
Milan Jurčák
Tel: 602 202 935

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.