Řidič "C", skladník Radošovice

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Radošovice

Nabízený plat:

35000 Kč

Značka:

29197840797

Firma:

BISO - Keibel s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz

Náplň práce

Požadujeme:
- min. vzdělání vyučen
- řidičský průkaz sk. C podmínkou, profesní průkaz podmínkou
- řidičský průkaz sk. B samozřejmostí
- pracovitost, spolehlivost a aktivní přístup
- zkušenost s prací ve skladu výhodou

Nabízíme:
- odpovídající mzdu
- HPP na dobu určitou - 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou
- ranní směnu
- firemní benefity
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování (obědy nebo stravenky); příspěvek na penzijní připojištění; příspěvek na dovolenou a Vánoce; odměna za narození dítěte;firemní a životní jubilea; vzdělávání, školení ad.
Kontakt e-mail: horejsova@biso.cz, telefon v čase od 6.00 do 14.00 hod. v PO-PÁ č. tel. 383312534, 603274006