Řidič autobusů v dálkové přepravě osob Chrudim

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Chrudim

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč

Značka:

26000720797

Firma:

ARRIVA autobusy a. s.

Náplň práce

Místo výkonu práce: Česká republika
POŽADAVKY: řidičské oprávnění sk. D, profesní a zdravotní způsobilost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: možnost rozšíření O ze skup. B/C na D vybraným uchazečům, 5 týdnů dovolené, jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, SIM karta, penzijní připojištění

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 8 do 14 hod., na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně Po-Pá od 8 do 14 hod. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.