Dlouhodobá brigáda - Operátor/operátorka dohledového pracoviště Olomouc

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Nabízený plat:

120 Kč

Značka:

29195720765

Firma:

TESCO SW a.s.

Náplň práce

Dlouhodobá brigáda - Operátor/ka dohledového pracoviště

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na dlouhodobou brigádu na pozici Operátor/ka dohledového pracoviště, kteří se budou zabývat dohledem nad provozovanými systémy společnosti TESCO SW a.s.
Pozice je vhodná pro studenty nebo osoby časově flexibilní. Jedná se o práci na směny. Primárně hledáme kolegy na 12 hod. noční směny ve všední dny a o víkendu. Dále jsou na výběr 4 hod. odpolední přes pracovní týden nebo 12 hod. víkendové denní směny. Rozvrh hodin je dle domluvy. Celkový rozsah 30 - 80 hodin/měsíc.
Vhodné pro osoby bez praxe.
Náplní práce bude:
- snadné testování aplikací,
- administrace přijatých požadavků v helpdeskovém nástroji,
- předávání požadavků řešitelům.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání,
- pečlivost, zodpovědnost a důsledný přístup k práci,
- pozitivní přístup, komunikativnost a týmového ducha,
- výhodou bude znalost obecných základů IT.

Kontakt je možný POUZE e-mailem.