Mistr ve stavebnictví

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Prostějov

Nabízený plat:

37000 - 60000 Kč

Značka:

29195700783

Firma:

Stavby KOBLIHA s.r.o.

Náplň práce

Jsi zodpovědný a samostatný, nebojíš se konfrontace s realitou na stavbě? Tak právě tato práce je pro Tebe.
Stavební firma Stavby KOBLIHA s.r.o. se stabilními zakázkami v Olomouckém kraji hledá schopného parťáka v pravém slova smyslu. Jednáme rovně. Vážíme si odbornosti našich zaměstnanců. Každé ráno startujeme z Velkého Týnce.
Společně budeme pracovat na koordinaci a řízení staveb, plnění plánů a tvém rozvoji.

Co u nás budeš dělat?
- Pracovat na různých stavebních projektech
- Koordinovat partu 3-5 podřízených
- Dohlížet na průběh prací na zakázkách - dodržování týdenních a měsíčních plánů
- Kontrolovat kvalitu odvedené práce
- Zajišťovat dodávky materiálu
- Jednat se zákazníky
- Podporovat kvalitně odvedenou prací dobré jméno zaměstnavatele

Co musíš znát, umět, mít?
- Znát stavební obor, stavbu ve všech jejich etapách
- Umět odvést kvalitní práci, být příkladem kolegům
- Zkušenosti s vedením podřízených
- Zvládat stres
- 100% spolehlivost a odpovědný přístup k odváděné práci

Co nabízíme?
- Férovou přímou spolupráci s majitelem společnosti
- Finanční bonusy dle plnění plánu
- Osobní automobil, telefon

Kontakt je možný POUZE e-mailem.