Prodavač/ka do obchodu s chovatelskými potřebami - brigáda Jihlava

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Nabízený plat:

20000 - 25000 Kč

Značka:

29199180755

Firma:

Vše pro zvířata s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nové kolegy na pozici prodavače do obchodu s chovatelskými potřebami Ráj pro zvířata (OC Březinova 144, Jihlava).

Pracovní doba:
PO-NE od 8:00-18:00 hod.
- v případě zkrácených úvazků lze dohodnout i směny odpolední či dopolední.

Hlavní podmínkou je vzdělání v oboru se zvířaty či vzdělání v oboru chovatelství, výhodou jsou různé kurzy a praxe, které s danými obory souvisí.

Prodejna je jednočlenná.
Náplň práce:
- příjem a prodej zboží
- péče o zvířata a prodejnu atd.

Očekáváme:
- příjemné vystupování
- odbornost, flexibilitu
- určitou fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav (žádné alergie atd.).

Je to práce vhodná i jako přivýdělek.
Finanční ohodnocení je 100- 130,-Kč/hod.+ různé bonusy.

První kontkat osobně nebo e-mailem.