Projektový manažer /ka - Poradenství v podnikové ekologii Praha 6

Aktualizováno:

12. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 6

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Projektový manažer Praha

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• VŠ vzdělání (lze i SŠ s praxí v oboru)
• ochotu dalšího vzdělávání v oblasti veřejných zakázek a dotací
• schopnost pracovat v kolektivu
• komunikativnost a vstřícnost k zákazníkům
• výbornou znalost českého jazyka také v písemné podobě
• ŘP sk B - aktivní řidič

Výhodou:
• základní orientace v oboru
• vysokoškolské vzdělání

Náplň práce

Společnost ISES, s.r.o. nabízí odborné služby a poradenství v oblasti odpadového hospodářství, vodního hospodářství, ochrany životního prostředí a ovzduší.

Více informací o společnosti naleznete na www.ises.cz.

Náplň práce:
• poradenství v ochraně prostředí
• vedení evidence odpadového hospodářství
• zpracování studií v odpadovém hospodářství
• administrace projektů a žádostí o dotaci z fondů EU a národních zdrojů, zvláště v oblasti životního prostředí
• poskytování konzultací k projektům a žádostem
• příprava a administrace veřejných zakázek

Nabízíme

• práci na HPP
• mzdové ohodnocení dle znalostí a zkušeností
• odborná školení
• příspěvek na stravné
• mobilní telefon
• dovolená 5 týdnů
• sick day
• další bonusy dle výsledků

Místo práce: Praha 6

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: klatovska@ises.cz.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391