Provozní zámečníci, údržbáři - robotik Žebrák

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Žebrák

Nabízený plat:

33000 Kč

Značka:

29177900798

Firma:

Mubea Transmission Components s.r.o.

Náplň práce

Požadujeme: Chuť učit se nové věci v oboru automatizace/robotizace. Technické nadání Základní znalost pneumatiky a hydrauliky – schémata , funkce prvků atd. Praxe v automotive Angličtina, němčina (není podmínkou) MS – OFFICE (základní znalosti) Zaměstnanecké výhody: Svoz do aměstnání/příspěvek na dojíždění, dotované stravování, náborový příspěvek 40.000,-, docházkový bonus, 25 dní dovolené, odměna za doporučení nového pracovníka.
Kontakt_: e-mailem, telefonicky, výběrové řízení