Obsluha nápojového centra zlato market - prodavač-ka Opava

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Opava

Nabízený plat:

21300 Kč

Značka:

28798660771

Firma:

Věžička s.r.o.

Náplň práce

KO: Zelinkova Simona, tel.: 725 985 814. Stručný životopis s kontaktními údaji zašlete na e-mail: obchod@zlatovar.cz.

K úkolům "Obsluhy" zákazníků v Nápojovém centru ZLATO Marketu patří: prodej v samoobslužné prodejně převážně sudového a lahvového piva, lihovin, vína, nealko a ostatních nápojů, markování na pokladně, vybalování a doplňování zboží, úklid prodejny, třídění prázdných obalů, výdej a příjem výčepních zařízení zákazníkům, jejich evidence, součástí je i administrativní práce-převodky v systému, tvorba akčních položek cen v letáku, práce na FB.
Pracovní doba: pracovní dny: 8.00 -16.30, 1x až 2x sobota měsíčně: 8:00-12:00 hod. Zkrácený úvazek 16 až 24 hodin týdně.

Požadujeme:
- pozitivní přístup k práci
- znalost práce s PC (word, excel)
- příjemné a vstřícné vystupování
- zkušenost v oblasti obchodu a péče
o zákazníky
- ochota k fyzické práci
- schopnost týmové spolupráce
- trestní bezúhonnost

Zaměstnanecké výhody: značné benefity, příspěvek na stravování, zvláštní prémie.