Řezník/řeznice - pomocné práce na porážce prasat Otice

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Otice

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

28601120756

Firma:

JATKA - KURKA s.r.o.

Náplň práce

*KO: Kurka Tomáš, tel. 553 791 135, 602 730 630 - volejte po-pá 8-15 hod., email: jatka.kurka@volny.cz

Hledáme vyučené řezníky, ale i osoby bez vyučení na pomocné práce na porážce prasat, které zaučíme. Požadujeme praxi v potravinářství.
Možnost plného i zkráceného úvazku, mzda dle kvalifikačních předpokladů v rozmezí 25 - 50 tis. Kč.
Nástup možný ihned, pracoviště Otice.

Podobné nabídky práce

Práce v Mošnově, 32. ihned, zálohy,

před týdnem Ostrava ARTEMIS agency s.r.o.
32000 Kč za měsíc

Jednoduchá práce kontrola kvality

před 4 dny Havířov Human & Hunter spol. s r.o.
150 - 160 Kč za hodinu

Práce v Mošnově - mzda až 40.000 Kč + Nástupní bonus 10.000,-Kč

před týdnem Mošnov Comac jobs Ostrava
35000 - 45000 Kč za měsíc

Práce s nástupem ihned - mzda až 29 000,-Kč - Odry

před týdnem Odry Comac jobs Nový Jičín
25000 - 28000 Kč za měsíc

Práce v logistice | mzda až 31. 500 Kč | zálohy 2.000 Kč týdně

před 2 dny Ostrava Manuvia - centrální nábor Ostrava
30000 - 31500 Kč za měsíc

Bezpečnostní pracovník Ostrava, práce pro invalidní důchodce

aktivní nabídka Ostrava M Security and Cleaning s.r.o.
123,9 Kč za hodinu

Práce v tiskárně | Vhodné i pro absolventy | Nástup ihned!

před týdnem Český Těšín Comac jobs Český Těšín
25000 - 35000 Kč za měsíc

Volná práce v Ostravě, přímo do kmene od 35000 Kč

před týdnem Ostrava Randstad HR Solutions s.r.o.
35000 - 36000 Kč/měsíc

Operátor svařovacích robotů - stabilní práce a doprava zdarma

aktivní nabídka Český Těšín Comac jobs Český Těšín
25000 - 33000 Kč za měsíc

Práce ve výrobě s prohlídkou provozu a nástupem ihned | O-Přívoz

před týdnem Ostrava Comac jobs Ostrava
23000 - 27000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

JATKA - KURKA s.r.o.

Kontaktní osoba:
Tomáš Kurka
Tel: 553 791 135, 602 730
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.