Skladník - skladnice, rozvozce zboží Trutnov

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Trutnov

Nabízený plat:

23200 Kč

Značka:

28259420796

Firma:

ELMONT-CH, spol. s r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

SKLADNÍK - SKLADNICE, ROZVOZCE ZBOŽÍ
Příjem a expedice zboží. Možnost i na zkácený úvazek, DPP či DPČ
Požadujeme: ŘP skupiny B, základní znalost PC, odpovědnost.
Nabízíme: stravenkový paušál, zaměstnanecké slevy.
Nástup možný ihned.

Podobné nabídky práce

Doplňování zboží ve Dvoře Králové nad Labem - 153Kč/hod.

před týdnem Dvůr Králové nad Labem ABZAKOVO spol.s.r.o.\nHradec Králové
153 Kč za měsíc

Pracovník lakovny a výstupu zboží (m/ž), ubytování, zálohy!

před 2 dny Jičín Manuvia Pardubice
33000 Kč za měsíc S ubytováním

Skladník

před 2 dny Vysokov Personal Náchod

Skladník/ce - vyhrazeno pro OZP

aktivní nabídka Hořice Filipa LOGISTIKA, s.r.o.
16500 Kč za měsíc

Řidič/ka VZV / skladník/ce - vyhrazeno pro OZP

před 2 dny Lázně Bělohrad Filipa LOGISTIKA, s.r.o.
11000 Kč za měsíc

Skladník v Novém Městě nad Metují

před 2 dny Nové Město nad Metují FORCE TRADE s.r.o.
24000 Kč za měsíc

Skladník s VZV - retrack výhodou - bez nočních směn

před 4 dny Hradec Králové ManpowerGroup s.r.o.

Projektový manažer (stavebnictví)

před týdnem Trutnov okres, Chrudim Personal Consult s.r.o.

Stavbyvedoucí

před týdnem Trutnov okres, Chrudim Personal Consult s.r.o.

Kuchař/ka ve stravovacím provozu Vitesco

před 4 dny Trutnov GTH catering a.s.
27000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

ELMONT-CH, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Jan Chroustovský
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.