Pomocný/á dělník/ce na stavbu Cheb

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Cheb

Nabízený plat:

112.5 Kč

Značka:

10745970789

Firma:

Petr Voříšek

Náplň práce

Jedná se o dohodu o provedení práce - poté možné převedení na pracovní smlouvu (v případě zaučení v pracovních povinnostech) !!! Místo výkonu práce: Cheb. Pracovní doba: 06,00 - 16,00 hod. Požadujeme: chuť pracovat, spolehlivost. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-20:00 h).

Podobné nabídky práce

Montážní dělník

aktivní nabídka Karlovy Vary Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Montážní a manipulační dělník/ -ice - vyhrazené místo pro OZP

před týdnem Krásný Les Filipa LOGISTIKA, s.r.o.
120 Kč za hodinu

Policista/ka Cheb - náborák 110.000 Kč

aktivní nabídka Cheb Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje
30070 - 35000 Kč za měsíc

Vrchní a všeobecná sestra do domácí péče

před týdnem Cheb CRI ameba.eu, s.r.o.
40000 - 60000 Kč za měsíc

Konstrukér (M/Ž)

aktivní nabídka Cheb Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Dispečer/dispečerka silniční nákladní dopravy

35000 - 45000 Kč za měsíc

Prodavač/ka v Chebu

před 3 dny Chebu Novák maso - uzeniny s.r.o.
21500 - 23300 Kč za měsíc

Policista/ka Aš - náborový příspěvek 110 000 Kč

aktivní nabídka Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje
26420 - 33000 Kč za měsíc

Úklidový pracovník

před týdnem RPM Service s.r.o.
115 Kč za hodinu

Dělník/ce do výroby výfuků s ubytováním zdarma volné víkendy!

včera Hodkovice nad Mohelkou Manuvia Pardubice
30000 - 35000 Kč za měsíc S ubytováním

Tel: 607824845

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.