Montážní dělníci elektronických zařízení Kutná Hora

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kutná Hora

Nabízený plat:

21150 Kč

Značka:

27197220744

Firma:

Foxconn Technology CZ s.r.o.

Náplň práce

Způsoby kontaktu:
x VŘ - každou středu ve 13hod na adrese Karlov 245, Kutná Hora
x emailem - zamestnaniKH@cz.foxconn.cz
x telefonicky: 800 192 019, Po-Pá 8-15:30
x osobně - Po-Pá 8-15:30

Podobné nabídky práce

Výrobní dělníci | 1 nebo 2 směny | od 30.000 Kč

dnes Příbram Manuvia Expert Recruitment CZ, s. r. o.
30000 - 33000 Kč za měsíc

Technický manažer s AJ - elektronické gastro zařízení

před 2 dny Jesenice PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
40000 - 70000 Kč/měsíc

Zámečník - montážní dělník (se zkušenostmi v oboru)

aktivní nabídka Příbram SENCO Příbram spol. s r.o.
31000 Kč za měsíc

Skladník / řidič VZV (m/ž)

před 5 dny Kutná Hora Jusda Kutná Hora
25950-28950

Skladník/ řidič VZV, Man up (m/ž)

včera Kutná Hora Jusda Kutná Hora
26700 - 29600 Kč za měsíc

Vedoucí školní kavárny

aktivní nabídka Kutná Hora CRI ameba.eu, s.r.o.
27000 Kč za měsíc

Digital Academy Kutná Hora přijme nové pedagogické pracovníky

dnes Kutná Hora CRI ameba.eu, s.r.o.
27000 - 44000 Kč za měsíc

Noční správce školního objektu v Malíně

před týdnem Kutná Hora CRI ameba.eu, s.r.o.
10000 Kč za měsíc

Telefonní operátor/ka aktivní a pasivní linka - homeoffice!

před týdnem Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Nymburk MSG - HR
115 - 150 Kč za hodinu Možnost homeoffice

Vedoucí provozu

dnes Skupice (okres Chrudim) ETHIC HR, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lenka Císařová
Tel: 800 192 019

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.