Hledáme administrativní pracovníky pro dynamický tým v Praze! Praha

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 38000 Kč za měsíc

Značka:

Hostivař

Firma:

ABZAKOVO spol.s.r.o.

Požadavky

Komunikativnost, samostatnost, kreativitu a schopnost týmové spolupráce.
Středoškolské vzdělání v oboru ekonomie, administrativa nebo podobném.
Schopnost rychle se adaptovat a efektivně pracovat i v náročných situacích.

Náplň práce

Zpracování objednávek od zákazníků a komunikace s partnery.
Podpora obchodního týmu a řešení reklamací.
Práce v dynamickém prostředí s flexibilní pracovní dobou (7:00 – 17:00).

Nabízíme

Nástupní plat 30 000,- Kč s možností zvýšení na 35 000,- Kč po zkušební době.
Čtvrtletní bonus ve výši 1/4 platu + 8 750,- Kč.
Platební kartu s každoměsíčním příspěvkem 1 000,- Kč na osobní potřeby.
5 týdnů dovolené.

Poznámka

Pro více informací a přihlášku kontaktujte nás na tel. čísle: 774 222 236

Připojte se k našemu týmu a společně budujme úspěšnou budoucnost!

Kontaktní osoba:
Abzakovo - Sklady
Mobil: 775522219
Tel: 774222236