Area Sales Manager Čechy/ Morava Bohumín, Česko

Aktualizováno:

10. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Bohumín, Česko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1489006-1

Zařazeno na pozici:

Area Sales Manager Praha

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* technické vzdělání nebo zaměření na technický produkt
* zkušenosti v oblasti prodeje alespoň 3 roky
* orientace na trhu se stavebními materiály výhodou
* technické myšlení, orientace se ve stavební dokumentaci
* schopnost naslouchání, správné argumentace a snaha o hledání řešení
* aktivní přístup se snahou o naplnění stanovených cílů
* AJ komunikativně
* práce z domova a cestování k zákazníkům ve svém regionu

Náplň práce

* vytváření technických specifikací k projektům
* jednání na úrovni architektů, investorů, projektantů a generálních dodavatelů
* plnění plánu prodeje produktů, zvyšování efektivity prodeje
* hledání nových obchodních příležitostí a projektů, péče o stávající zákazníky s ohledem na růst podílu na trhu
* práce v CRM systému, reporting
* spolupráce na projektech, plánování realizací projektů
* spolupráce na přípravě seminářů, prezentací a školení pro architekty a projektanty
* průběžné sledování trhu a konkurence

Nabízíme

* bonusy/ prémie
* služební auto
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek do Cafeterie
* sleva na firemní výrobky
* flexibilní pracovní doba
* práce formou home office v kombinaci s prací v terénu

Kontaktní osoba:
Miroslava Lugué