Mistr svařovny (jedna směna, volné víkendy) Držovice

Aktualizováno:

10. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Držovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1489237-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* vzdělání technického zaměření
* praxe ve vedení svařovny
* znalost čtení výkresové dokumentace
* řídící/manažerské dovednosti, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, proaktivita
* řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

* řízení chodu svařovny, vedení cca 10 pracovníků, plnění termínů
* organizace práce svářečů a dalších profesí
* vedení docházky podřízených pracovníků, motivace a jejich hodnocení
* kontrola dodržování pracovních postupů, BOZP a kvality výroby
* komunikace s ostatními odděleními (technologie, konstrukce, obchod, zásobování)

Nabízíme

* práce na hlavní pracovní poměr v malém kolektivu a kusové výrobě
* pracovní doba pondělí až pátek (6:00 – 14:30), jedna směna, VOLNÉ VÍKENDY
* individuální přístup k zaměstnancům
* zapracování a proškolení, průběžné zvyšování kvalifikace
* možnost profesního růstu
* příspěvek na stravování + pitný režim
* 25 dnů dovolené, mobilní telefon
* nástup možný ihned
* místo práce: Držovice u Prostějova

Těšíme se na vaše reakce zasláním životopisu s kontakty, ať můžeme probrat detaily této pozice. Děkujeme.

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová