HR Business Partner Praha-východ

Aktualizováno:

10. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha-východ

Nabízený plat:

50000 - 65000 Kč/měsíc

Značka:

2000193516

Zařazeno na pozici:

HR business partner Praha-východ

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Pro významnou českou společnost hledáme HR nadšence do týmu

Pokud se chcete podílet na rozjezdu zcela nového projektu, neváhejte mi poslat CV.

Co vás čeká

* Budete pravou rukou manažerům
* Bude z vás podpora pro zaměstnance v rámci adaptačního plánu
* Budete zpracovávat podklady pro mzdy, zajišťovat, aby kolegové měli školení BOZP a PO, atd.
* Budete se podílet na rozvoji a růstu zaměstnanců
* Budete zodpovědní za správu a zpracování různých HR dokumentů
* Budete mít příležitost zapojit se do zajímavých HR projektů a událostí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

* Schopnost efektivně komunikovat a budovat vztahy s lidmi
* Máte prokazatelné zkušenosti jako HR z výrobních nebo logistických společností
* Znalost práce s personálními agenturami
* Zkušenost s nábory od A do Z
* Analytické myšlení a schopnost pracovat s číselnými údaji
* Znalost zákoníku práce
* Zkušenost s plánováním a řízením HR projektů

Co za to dostanete

* Možnost být u nového ojedinělého projektu a podílet se na jeho rozjezdu
* Firemní stravování
* MultiSport karta, volné vstupy do ZOO
* telefon, NTB

... a mnoho dalšího

Kontaktní osoba:
Eva Sloupová
Tel: 724 358 479