Asistent/ka realitního makléře Rakovník

Aktualizováno:

10. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Rakovník

Nabízený plat:

15000 Kč

Značka:

29165120757

Firma:

Petr Beneš & Partners s.r.o.

Náplň práce

Očekáváme: pracovitého komunikativního kolegu/kolegyni s vášní pro obchod a ochotou na sobě pracovat, zodpovědnou a samostatnou osobnost se spoustou energie a touhou odvádět 100 % práci, samostatnost a schopnost samostatně řešit zadané úkoly, umění jednat s lidmi a dobře si organizovat čas, schopnost učit se za pochodu, protože se pořád posouváme, časovou flexibilitu, schopnost občas komunikovat v AJ.
Náplň práce: příprava nabídek do inzerce na web, inzertní portály a sociální sítě, prohlídky nemovitostí se zájemci, kompletace veškerých podkladů k nabídkám (fotky, videa, půdorysy, texty atd.), hlídání termínů a starání se o to, aby bylo vše včas tam, kde má být, řešení nejrůznějších administrativních úkolů, komunikace s týmem spolupracovníků, práce na PC s realitním softwarem. Občas budete dělat pomocnou ruku při focení a přípravu nemovitostí.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Možnost i plného úvazku.
Nabízíme pestrou činnost napříč celým realitním trhem a bonusové ohodnocení.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 602285543 (Po-Pá, 9:00-13:00 hod.)