Servisní technik zahradní techniky a ručního nářadí Ostrava

Aktualizováno:

10. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Nabízený plat:

23510 - 33000 Kč

Značka:

29168160737

Firma:

Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Životopis zašlete na: personalni@tsoj.cz
Požadujeme: minimální vzdělání vyučení v oboru strojního zaměření; praxe s opravami drobných strojů a nářadí, automobilů; řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, sk. E, T výhodou; samostatnost, manuální zručnost, technické myšlení; nástup IHNED

Hlavní náplň práce:
- servis a opravy zahradní techniky (sekačky, křivinořezy, pily apod.)
- drobné opravy a servis vozového parku

Nabízíme:
Pracovní doba 6:30-15:00 hodin.
Plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru (dle vzdělání a délky započitatelné praxe).
(cca 23 510 Kč), po zaučení osobní příplatek až 7 000 Kč + čtvrtletní odměny.
25 dnů dovolené

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, benefity z FKSP- příspěvek na důchodové a životní pojištění