Skladník - řidič VZV Ostrava

Aktualizováno:

10. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Nabízený plat:

29000 - 35000 Kč

Značka:

28759420779

Firma:

JOB FACTORY s.r.o.

Požadavky

Práce s PC - základní dovednosti PC

Náplň práce

1. kontakt TELEFONICKY, E-MAILEM, OSOBNĚ v sídle společnosti v době 8-12 hodin. Tel.: 605 456 841, e-mail: domesova@job-factory.cz

Fyzicky náročná práce. Základy PC nutností, čistý trestní rejstřík.
Pracovník bude zadávat informace o skladových zásobách do PC. S konkrétním programem bude seznámen a zaučen. Pracoviště v Ostravě. Uchazeč bude před přijetím seznámen s pracovištěm.

Zaměstnanecké výhody: měsíční prémie, docházkový bonus, příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, možnost závodního stravování, možnost pravidelných záloh na mzdu