Sociální pracovník Ostrava

Aktualizováno:

10. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Nabízený plat:

34900 - 45370 Kč

Značka:

29170940757

Firma:

VAŠE sociální služby s.r.o.

Požadavky

Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - internet a elektronická pošta, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

1. kontakt telefonicky v pracovní dny na č. 725 526 906, e-mailem. Životopis se stručným motivačním dopisem zašlete na adresu: minarikova@vasesocialnisluzby.cz

Do našeho týmu hledáme nové kolegyně a kolegy na pozici vedoucího střediska/sociální pracovnice Ostrava.

Náplň práce:
- zodpovědnost za rozvoj sociálních služeb dle strategie a vizí zaměstnavatele v dané lokalitě
- zajištění efektivního fungování střediska po stránce personální, provozní a ekonomické
- vedení týmu zaměstnanců střediska
- mapování potřebnosti služeb v daném regionu a spolupráce s ostatními subjekty
- zodpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb
- zodpovědnost za sociální agendu související s realizací sociálních služeb
- práce v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění a vyhlášky č. 505/2006 Sb.

Požadujeme:
- empatii a respekt, časovou flexibilitu, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem
- odolnost vůči stresu
- schopnost práce v týmu
- bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- zkušenosti s vedením týmu
- praxe v sociálních službách podmínkou
- znalost zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění a vyhlášky č. 505/2006 Sb. podmínkou
- velmi dobrá znalost Microsoft Office
- řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič, výhodou vlastní auto
- kvalifikace pro výkon práce sociálního pracovníka, dle požadavků § 110 zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., tj. vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oboru sociální práce a příbuzných oborech, které jsou akreditovány pro výkon práce sociálního pracovníka

Nabízíme:
- pracovní poměr v zavedené organizaci s dlouholetou tradicí
- příjemný a přátelský pracovní kolektiv a vstřícný přístup vedení
- smysluplnou práci
- metodické vedení
- osobní ohodnocení / odměny
- další benefity

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, sick days, další vzdělávání, příspěvek na kartu Multisport

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala zašlete svůj životopis se stručným motivačním dopisem.