Obsluha tepelných zařízení - OZP Harrachov

Aktualizováno:

10. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Harrachov

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

8000 Kč

Značka:

28479400791

Firma:

Bartoň a Partner s.r.o.

Náplň práce

Místo výkonu práce v areálu Armády ČR (Armádní Servisní, příspěvková organizace).

Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, vzdělání nebo praxe v oblasti strojírenství, instalatérství, údržby nebo jiném technickém oboru.

Pracovní doba je stanovena po dohodě se zaměstnancem (práce může být vykonávána dopoledne i odpoledne). Možné i jako přivýdělek k jinému zaměstnání na DPP. Nástup možný ihned.

Náplň práce: obsluha kotelny, kontrola jednotlivých zařízení, v ojedinělých případech se jedná o fyzicky náročnou práci, zvedání předmětů nad 15 kg (havarijní stav).

Kontakt je nutný nejdříve telefonicky a domluvit si schůzku - 604 365 013. Nechodit osobně, kontaktní osoba se tam nenachází!