Pracovník/pracovnice v sociálních službách Česká Kamenice

Aktualizováno:

15. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Česká Kamenice

Nabízený plat:

25550 - 37150 Kč

Značka:

29169440749

Firma:

Charita Česká Kamenice

Náplň práce

CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ V ČESKÉ KAMENICI - Tyršova 350, Česká Kamenice

Náplň práce:
- přímá práce s klienty
- náplní práce je získávání, udržování a rozvíjení dovedností, které jsou potřebné pro běžný život klientů
- prevence návratu k závislostnímu chování
- administrativa spojená s přímou klientskou prací
- práce v nerovnoměrném provozu

Požadujeme:
- minimální vzdělání zakončené výučním listem a kurz Pracovníka v sociálních službách
(kurz PSS je možné doplnit v průběhu zaměstnání do 18 měsíců, dle zákonné povinnosti)
- znalost a praxe v oblasti sociálních služeb vítána
- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, komunikační dovednosti, kreativitu, emoční stabilitu, empatii,
ochotu vzdělávat se
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- práci na celý úvazek (1), (krátký a dlouhý týden)
- práci v zavedené a stabilní organizaci
- platové podmínky dle tarifů státní správy (od 25 550 Kč do 37 150 Kč + příplatky za směnnost)
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravu formou stravenkového paušálu, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na telefon
- pravidelné vzdělávání a supervize

NÁLEŽITOSTI PŘIHLÁŠKY:
- jméno, příjmení a titul uchazeče, datum narození
- místo trvalého pobytu, kontaktní telefonní číslo

PŘÍLOHY PŘIHLÁŠKY:
- stručný motivační dopis
- profesní životopis o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech
týkajících se sociálních činností

Kontakt: asistentka ředitelky - Jinochová Kateřina, e-mail: jinochova.k@charita-ceska-kamenice.cz, tel.: 774 007 060 mezi 8:00 - 15:00 hod.