Učitel/ka v mateřské škole Višňové

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Višňové

Nabízený plat:

19180 - 22148 Kč

Značka:

29176280704

Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace

Náplň práce

Kvalifikační předpoklady podle § 20 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících.
požadavky:
- spolehlivost, odpovědnost, ochota se nadále vzdělávat
- pozitivní vztah k dětem, kreativita a samostatnost
- aktivní přístup k plnění úkolů, schopnost týmové spolupráce
- ochota podílet se na mimoškolních aktivitách
- morální a právní bezúhonnost
- znalost práce na PC, mobilních zařízeních a práce s moderní didaktickou technikkou
Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na závodní stravování, 40 dnů dovolené
Informace:
- mailem
- telefonicky PO-PÁ 7-15 hod.