Asistenti pedagogů Višňové

Aktualizováno:

10. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Višňové

Nabízený plat:

12520 - 15900 Kč

Značka:

29176260722

Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace

Náplň práce

Kvalifikační předpoklady podle §20 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících.
požadavky:
- spolehlivost, odpovědnost, ochota se nadále vzdělávat, samostatnost
- pozitivní vztah k dětem, trpělivost, schopnost týmové spolupráce
- morální a právní bezúhonnost
- uživatelská znalost práce na PC - word, excel
Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na závodní stravování, 40 dnů dovolené
Informace:
- mailem
- telefonicky PO-PÁ 7-15 hod.