Dělníci v elektrotechnice Znojmo

Aktualizováno:

10. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Znojmo

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč

Značka:

29176220758

Firma:

ELEKTROKOV,a.s.ZNOJMO

Náplň práce

POŽADAVEK FYZICKÉ ZDATNOSTI
Další požadavky:
- manuální zručnost, technické myšlení, samostatnost a spolehlivost
- výhodou je zkušenost s prací ve výrobě a schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
Zaměstnanecké výhody:
- práce v jednosměnném provozu
- třináctý plat, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění a poukázky na podporu zdraví
Informace:
- mailem
- telefonicky.>

Podobné nabídky práce

Referent majetkové správy Ekonomický odb. Policejní prezidium ČR

před 2 dny Znojmo - Cínová Hora Policie České republiky

Svářeč - (1 směna - konec pracovní doby 14:30 h)

před týdnem Znojmo-Přímětice JOBSYSTEM s.r.o.

Telefonní operátor/ka aktivní a pasivní linka - homeoffice!

před 6 dny Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo MSG - HR
115 - 150 Kč za hodinu Možnost homeoffice

Obsluha strojů, kompletační a montážní dělníci-možnost ubytování

aktivní nabídka Prostějov ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
28000 - 30000 Kč za měsíc

Pomocní stavební dělníci - pouze ranní směna - ubytování, zálohy

před týdnem Prostejov 1 ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
28000 - 30000 Kč za měsíc S ubytováním

Technička / technik v elektrotechnice - vhodné i pro absolventy

před týdnem Liberec - Vratislavice nad Nisou JOBSYSTEM s.r.o.

Dělníci/ice ve výrobě automotive komponentů-ubytování

před 4 dny Prostějov ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
25000 - 28000 Kč za měsíc S ubytováním
Odpovědět na nabídku

Název firmy

ELEKTROKOV,a.s.ZNOJMO

Kontaktní osoba:
Petr Hrbek
Tel: 733 393 392
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.