Lektoři dalšího vzdělávání Dolní Břežany

Aktualizováno:

10. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Dolní Břežany

Nabízený plat:

35000 - 55000 Kč

Značka:

21374480785

Firma:

Život je věda, z. ú.

Náplň práce

- požadujeme: znalost angličtiny na úrovni 'rodilý mluvčí' a zkušenosti jako lektor nebo učitel dětí
- délka pracovní smlouvy: první dva až tři roky smlouva na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou v závislosti na oboustranné spokojenosti
- dle vzájemné dohody je možno také zaměstnat na DPP nebo DPČ
- náplň práce: konverzace v angličtině s dětmi ve věku 6 - 15 let (1. - 9. třída)

Podobné nabídky práce

Devops-engineer/Sysadmin

před týdnem Dolní Břežany PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Cool job - náborák 150000 Kč, 6 týdnů volna - Policista/ka na D4

dnes Mníšek pod Brdy Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
38900 Kč za měsíc

Řidič, dělník dálniční údržby, Rudná u Prahy (30-2024)

včera Rudná Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Pokladní ve firemní restauraci Praha západ

dnes Praha PERFECT CANTEEN s.r.o.

Brigády pokladní v kantýně Řízení letového provozu

před 3 dny Jeneč PERFECT CANTEEN s.r.o.
176 Kč za hodinu

Projektant/ka (Přípravář/ka)

aktivní nabídka Praha-západ JOBSTART s.r.o.
30000 - 40000 Kč za měsíc

Administrativní pracovník

včera Velké Přílepy Strojírna ŽAC, a.s.
28000 - 35000 Kč za měsíc

Pracovník ostrahy Chrášťany u Prahy

před týdnem Chrášťany A-ROYAL Service s.r.o.
150 Kč za hodinu

Skladník s VZV a operátor ve skladě - výplata týdně

před 4 dny Tuchoměřice AGENTURA PLUS s.r.o.
150 Kč za měsíc

Techolog pájení

aktivní nabídka Kladno Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Život je věda, z. ú.

Kontaktní osoba:
Menclová
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.