Instalatéři vodovodů Mníšek pod Brdy

Aktualizováno:

12. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Mníšek pod Brdy

Nabízený plat:

23000 - 28000 Kč

Značka:

27277180754

Firma:

1. SčV, a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

výuční list - instalatér výhodou, praxe v oboru výhodou, kurz svařování plastů výhodou, ŘP sk.B, prac. smoulva na dobu určitou - po roce prodloužení nebo změna na neurčitou

Podobné nabídky práce

Cool job - náborák 150000 Kč, 6 týdnů volna - Policista/ka na D4

před 4 dny Mníšek pod Brdy Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
38900 Kč za měsíc

Řidič, dělník dálniční údržby, Rudná u Prahy (30-2024)

před 5 dny Rudná Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Pokladní ve firemní restauraci Praha západ

před 4 dny Praha PERFECT CANTEEN s.r.o.

Brigády pokladní v kantýně Řízení letového provozu

před týdnem Jeneč PERFECT CANTEEN s.r.o.
176 Kč za hodinu

Projektant/ka (Přípravář/ka)

dnes Praha-západ JOBSTART s.r.o.
30000 - 40000 Kč za měsíc

Administrativní pracovník

před 5 dny Velké Přílepy Strojírna ŽAC, a.s.
28000 - 35000 Kč za měsíc

Pracovník ostrahy Chrášťany u Prahy

dnes Chrášťany A-ROYAL Service s.r.o.
150 Kč za hodinu

Techolog pájení

aktivní nabídka Kladno Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Mistr výroby

Instalatéři Nizozemí, od 2880 eur čistého za měsíc

před 5 dny Nizozemí, Holandsko Vebri Work
2450 - 2880 EUR za měsíc S ubytováním

Kontaktní osoba:
Hřídelová
Tel: 318 494 228

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.