Mzdová účetní s přesahem do HR (zkrácený úvazek-4 dny v týdnu) Soběslav

Aktualizováno:

9. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Soběslav

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Značka:

P1487857-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* znalost mzdové a pracovně-právní legislativy
* profesní zkušenosti na obdobné pozici
* proaktivní přístup práci, schopnost převzít zodpovědnost za mzdovou agendu
* aktivní řidič/ka sk. B
* velkou výhodou bude znalost anglického jazyka

Náplň práce

* mzdová agenda a personální administrativa pro cca 70 zaměstnanců
* práce v mzdovém programu PAMICA
* HR oblast zaměřená na zajištění nástupního a výstupního procesu (příprava smlouvy, přihlášky, vstupní prohlídka, školení, ukončení apod.)
* administrace a archivace mzdových podkladů

Nabízíme

* odpovídající mzdové ohodnocení od 35 000 Kč
* bonusy ke mzdě po zkušební době ve výši cca 5 000 Kč formou benefitů
* volná pracovní doba PO-ČT! Pátky budete mít volné:)
* moderní hezká kancelář a fajn kolegové
* stravování přímo v firmě nebo stravenkový paušál
* 20 dní dovolené
* pracoviště v Soběslavi, v dojezdové vzdálenosti od ČB cca 25 minut, Tábor 20 minut

Kontaktní osoba:
Andrea Bauernöplová