Flexibilní brigáda v oboru elektro 190 Kč/hod. Brno

Aktualizováno:

9. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Značka:

A10314

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

Jak si představujeme vhodného brigádníka?
* Má minimálně SOU vzdělání v oboru elektro
* Má vyhlášku 194/2022 - §5
* Dokáže se orientovat ve výkresové dokumentaci, schématech zapojení a zná základní měřící přístroje pro elektro
* Má zkušenost s pájením mikroperem a zná práci s horkovzduchem (výhodou, nikoliv podmínkou)

Náplň práce

Sháníš brigádu, kdy ty sám si budeš moct zvolit, jak často budeš chodit do práce?
Máš vyhlášku 194/2022 - §5  a baví tě oblast diagnostiky plošných spojů?
Neváhej a ozvi se nám ještě dnes! Na všechny tvé otázky rádi odpovíme.

Budete u nás mít na starosti:
* Diagnostiku plošných spojů na základě dokumentace nebo chybových hlášení
* Nahrávání a testování softwaru
* Opravy desek plošných spojů
* Zapisování údajů o opravách do interního systému
* Spolupráce s techniky a vedoucími oblasti testování

Nabízíme

* Práce na dohodu o pracovní činnosti 190 Kč/hod.
* Nadstandartní příplatky za noční směny
* Nárok na dovolenou v případě odpracovaných 80h/měsíčně
* Možnost volby směn
* Možnost zkrácené pracovní doby dle domluvy

Kontaktní osoba:
Julie Juřicová
Tel: +420607063531